CMF5524K900DHR6 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Datablad
24.9 kOhms ±0,5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5524K900DHR6
DigiKeys produktnummer
CMF5524K900DHR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5524K900DHR6
Beskrivning
RES 24.9K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5524K900DHR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)