CMF5522K000FKR6 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
22 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5522K000FKR6
DigiKeys produktnummer
CMF5522K000FKR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5522K000FKR6
Beskrivning
RES 22K OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5522K000FKR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)