CMF55220K00GLR6 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
220 kOhms ±2% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF55220K00GLR6
DigiKeys produktnummer
CMF55220K00GLR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF55220K00GLR6
Beskrivning
RES 220K OHM 1/2W 2% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF55220K00GLR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)