CMF5520K000FHRE70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 101
Datablad
I lager: 36
Parametrisk ekvivalent
20 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5520K000FHRE70
DigiKeys produktnummer
CMF5520K000FHRE70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5520K000FHRE70
Beskrivning
RES 20K OHM 1/2W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5520K000FHRE70 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)