CMF55200R00FKEB39 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
I lager: 74
200 Ohms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF55200R00FKEB39
DigiKeys produktnummer
CMF55200R00FKEB39-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF55200R00FKEB39
Beskrivning
RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF55200R00FKEB39 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)