CMF55200K00CER6 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
200 kOhms ±0,25% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF55200K00CER6
DigiKeys produktnummer
CMF55200K00CER6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF55200K00CER6
Beskrivning
RES 200K OHM 1/2W 0.25% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF55200K00CER6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)