CMF551R0000FKEA70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 1 260
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
1 Ohms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF551R0000FKEA70
DigiKeys produktnummer
CMF551R0000FKEA70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF551R0000FKEA70
Beskrivning
RES 1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF551R0000FKEA70 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)