CMF551K7800FKBF är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
1.78 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF551K7800FKBF
DigiKeys produktnummer
CMF551K7800FKBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF551K7800FKBF
Beskrivning
RES 1.78K OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF551K7800FKBF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)