CMF551K5000FKR639 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
I lager: 8
1.5 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF551K5000FKR639
DigiKeys produktnummer
CMF551K5000FKR639-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF551K5000FKR639
Beskrivning
RES 1.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF551K5000FKR639 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)