CMF551K4700DHR6 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
1.47 kOhms ±0,5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF551K4700DHR6
DigiKeys produktnummer
CMF551K4700DHR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF551K4700DHR6
Beskrivning
RES 1.47K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF551K4700DHR6 Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)