CMF5518M000FKEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Datablad
18 MOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5518M000FKEK
DigiKeys produktnummer
CMF5518M000FKEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5518M000FKEK
Beskrivning
RES 18M OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5518M000FKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)