CMF5518K900BEBF70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
18.9 kOhms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5518K900BEBF70
DigiKeys produktnummer
CMF5518K900BEBF70-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5518K900BEBF70
Beskrivning
RES 18.9K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5518K900BEBF70 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)