CMF5518K000BHEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 2 180
Parametrisk ekvivalent
18 kOhms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5518K000BHEK
DigiKeys produktnummer
CMF5518K000BHEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5518K000BHEK
Beskrivning
RES 18K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5518K000BHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)