CMF55180R00BEEB70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
180 Ohms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF55180R00BEEB70
DigiKeys produktnummer
CMF55180R00BEEB70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF55180R00BEEB70
Beskrivning
RES 180 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF55180R00BEEB70 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)