CMF5517K800BHR6 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
17.8 kOhms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5517K800BHR6
DigiKeys produktnummer
CMF5517K800BHR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5517K800BHR6
Beskrivning
RES 17.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5517K800BHR6 Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)