CMF5513K300DHBF är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
13.3 kOhms ±0,5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5513K300DHBF
DigiKeys produktnummer
CMF5513K300DHBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5513K300DHBF
Beskrivning
RES 13.3K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5513K300DHBF Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)