CMF5513K000BEBF har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
I lager: 984
13 kOhms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5513K000BEBF
DigiKeys produktnummer
CMF5513K000BEBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5513K000BEBF
Beskrivning
RES 13K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5513K000BEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)