CMF5510K500BHEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
10.5 kOhms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5510K500BHEA
DigiKeys produktnummer
CMF5510K500BHEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5510K500BHEA
Beskrivning
RES 10.5K OHM 1/2W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5510K500BHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)