CMF5510K200BERE70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Parametrisk ekvivalent
10.2 kOhms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5510K200BERE70
DigiKeys produktnummer
CMF5510K200BERE70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5510K200BERE70
Beskrivning
RES 10.2K OHM 1/2W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5510K200BERE70 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)