CMF5510K000JKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 9 495
Datablad
Uppgradering
Datablad
I lager: 53
10 kOhms ±5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5510K000JKEA
DigiKeys produktnummer
CMF5510K000JKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5510K000JKEA
Beskrivning
RES 10K OHM 1/2W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5510K000JKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)