CMF5510K000DEBF har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
10 kOhms ±0,5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5510K000DEBF
DigiKeys produktnummer
CMF5510K000DEBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5510K000DEBF
Beskrivning
RES 10K OHM 1/2W .5% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5510K000DEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)