CMF506K0400BHEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Stackpole Electronics Inc
6.04 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF506K0400BHEB
DigiKeys produktnummer
CMF506K0400BHEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF506K0400BHEB
Beskrivning
RES 6.04K OHM 1/4W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF506K0400BHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)