CMF5028K000FKEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Vishay Dale
I lager: 1 952
Stackpole Electronics Inc
28 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5028K000FKEK
DigiKeys produktnummer
CMF5028K000FKEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5028K000FKEK
Beskrivning
RES 28K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5028K000FKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)