CMF501K7800FKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 1 755
Stackpole Electronics Inc
1.78 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF501K7800FKEA
DigiKeys produktnummer
CMF501K7800FKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF501K7800FKEA
Beskrivning
RES 1.78K OHM 1/4W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF501K7800FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)