CMF50121R00FKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 4 994
Stackpole Electronics Inc
121 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF50121R00FKEA
DigiKeys produktnummer
CMF50121R00FKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF50121R00FKEA
Beskrivning
RES 121 OHM 1/4W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF50121R00FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)