CMF50120R00GKR6 har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
120 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF50120R00GKR6
DigiKeys produktnummer
CMF50120R00GKR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF50120R00GKR6
Beskrivning
RES 120 OHM 1/4W 2% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMF50120R00GKR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)