CMF5011R000FKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Stackpole Electronics Inc
11 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5011R000FKEA
DigiKeys produktnummer
CMF5011R000FKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5011R000FKEA
Beskrivning
RES 11 OHM 1/4W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5011R000FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)