CMF5010K000JKEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 2 191
Datablad
Uppgradering
Datablad
I lager: 217
Stackpole Electronics Inc
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5010K000JKEB
DigiKeys produktnummer
CMF5010K000JKEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5010K000JKEB
Beskrivning
RES 10K OHM 1/4W 5% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5010K000JKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)