CMF50100R00BHEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Stackpole Electronics Inc
100 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF50100R00BHEK
DigiKeys produktnummer
CMF50100R00BHEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF50100R00BHEK
Beskrivning
RES 100 OHM 1/4W .1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF50100R00BHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)