CMF50100K00BHEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
Similar
Stackpole Electronics Inc
100 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF50100K00BHEB
DigiKeys produktnummer
CMF50100K00BHEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF50100K00BHEB
Beskrivning
RES 100K OHM 1/4W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF50100K00BHEB Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)