CMF07220K00GKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
220 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF07220K00GKEA
DigiKeys produktnummer
CMF07220K00GKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF07220K00GKEA
Beskrivning
RES 220K OHM 1/2W 2% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF07220K00GKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)