CMF0720K000JKEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 101
I lager: 36
20 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF0720K000JKEB
DigiKeys produktnummer
CMF0720K000JKEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF0720K000JKEB
Beskrivning
RES 20K OHM 1/2W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF0720K000JKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)