CMF07200R00JNEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
200 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF07200R00JNEB
DigiKeys produktnummer
CMF07200R00JNEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF07200R00JNEB
Beskrivning
RES 200 OHM 1/2W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF07200R00JNEB Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)