01C5001JF
DigiKeys produktnummer
01C5001JF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
01C5001JF
Beskrivning
THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
NTC-termistorer 5k Kula
Kategori
Resistanstolerans
±5%
Tillverkare
Vishay Dale
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Serie
Längd - ledarlängd
1,42" (36,00mm)
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Frihängande
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
Kula
Resistans i Ohm @ 25°C