PTN1206E4121BST1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 0
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
4.12 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, fuktbeständig, icke-induktiv Tunnfilm
PTN1206E4121BST1
DigiKeys produktnummer
PTN1206E4121BST1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTN1206E4121BST1
Beskrivning
RES SMD 4.12K OHM 0.1% 0.4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
PTN1206E4121BST1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,84mm)