PNM0805E1003BST5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale Thin Film
I lager: 1 999
Vishay Dale Thin Film
I lager: 4 031
Vishay Dale
I lager: 272
100 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, fuktbeständig, icke-induktiv, omagnetisk Tunnfilm
PNM0805E1003BST5
DigiKeys produktnummer
PNM0805-100KBTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PNM0805E1003BST5
Beskrivning
RES SMD 100K OHM 0.1% 1/5W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
PNM0805E1003BST5 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,080" x B 0,050" (2,03 x 1,27mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,84mm)