PHP02512E49R9BST5
DigiKeys produktnummer
PHP49.9BTR-ND - Remsa och spole (TR)
PHP49.9BCT-ND - Remsbit (CT)
PHP49.9BDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PHP02512E49R9BST5
Beskrivning
RES SMD 49.9 OHM 0.1% 2.5W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
49.9 Ohms ±0,1% 2,5W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Flamsäker, fuktbeständig, säkerhet Tunnfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PHP02512E49R9BST5 Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamsäker, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,259" x B 0,124" (6,58 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,84mm)