PHP00805E1431BBT1
DigiKeys produktnummer
PHP00805E1431BBT1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PHP00805E1431BBT1
Beskrivning
RES SMD 1.43K OHM 0.1% 5/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.43 kOhms ±0,1% 0,63W, 5/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Flamsäker, fuktbeständig, säkerhet Tunnfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PHP00805E1431BBT1 Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamsäker, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,080" x B 0,050" (2,03 x 1,27mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,84mm)