PATT1206E1003BGT1 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PATT1206E1003BGT1 |
Beskrivning | RES SMD 100K OHM 0.1% 0.4W 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 27 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PATT1206E1003BGT1 Modeller |
Kategori | Egenskaper Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-250°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,018" (0,46mm) |