PAT1206E1103BST1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale Thin Film
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 6 206
Datablad
Direkt
Vishay Dale
Similar
TE Connectivity Passive Product
110 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
PAT1206E1103BST1
DigiKeys produktnummer
PAT110KCTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PAT1206E1103BST1
Beskrivning
RES SMD 110K OHM 0.1% 0.4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
PAT1206E1103BST1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,018" (0,46mm)