ORNTA5000DT1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale Thin Film
I lager: 1 909
Datablad
Direkt
Vishay Dale Thin Film
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Uppgradering
VPG Foil Resistors
Uppgradering
VPG Foil Resistors
500 Ohm ±0,5% 100mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät, matriser ±25ppm/°C 8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
ORNTA5000DT1
DigiKeys produktnummer
ORNTA5000DT1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ORNTA5000DT1
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Resistor-förhållande-avdrift
±5ppm/°C
Tillverkare
Antal stift
8
Serie
Effekt per element
100mW
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Kretstyp
Isolerad
Monteringstyp
Ytmontering
Resistans (Ohm)
500
Inkapsling/låda
8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Tolerans
±0,5%
Leverantörens enhetsförpackning
8-SOIC
Antal motstånd
4
Storlek/dimension
L 0,194" x B 0,157" (4,93 x 3,99mm)
Resistormatchningsförhållande
±0,1%
Höjd - monterad (max)
0,068" (1,73mm)