MORNTA2502AT5
DigiKeys produktnummer
541-2494-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2494-1-ND - Remsbit (CT)
541-2494-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MORNTA2502AT5
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 25K OHM 8TSSOP
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25k Ohm ±0,1% 50mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät matriser ±25ppm/°C 8-TSSOP, 8-MSOP (Bredd 0,118", 3,00mm)
Kategori
Resistor-förhållande-avdrift
±1ppm/°C
Tillverkare
Vishay Dale Thin Film
Antal stift
8
Serie
Effekt per element
50mW
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Kretstyp
Isolerad
Monteringstyp
Ytmontering
Resistans (Ohm)
25k
Inkapsling/låda
8-TSSOP, 8-MSOP (Bredd 0,118", 3,00mm)
Tolerans
±0,1%
Leverantörens enhetsförpackning
8-MSOP
Antal motstånd
4
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Resistormatchningsförhållande
±0,05%
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)