WYO222MCMCRBKR
DigiKeys produktnummer
56-WYO222MCMCRBKRTR-ND - Remsa och spole (TR)
56-WYO222MCMCRBKRCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WYO222MCMCRBKR
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
EDA-/CAD-modeller
WYO222MCMCRBKR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)