WYO222MCMBLCKR har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 8 355
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
WYO222MCMBLCKR
DigiKeys produktnummer
WYO222MCMBLCKR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WYO222MCMBLCKR
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
WYO222MCMBLCKR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)