WYO222MCMBD0KR har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Roederstein
I lager: 109 388
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Roederstein
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
WYO222MCMBD0KR
DigiKeys produktnummer
WYO222MCMBD0KR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WYO222MCMBD0KR
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
WYO222MCMBD0KR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)