WYO102MCMBLAKR
DigiKeys produktnummer
56-WYO102MCMBLAKRCT-ND - Remsbit (CT)
56-WYO102MCMBLAKRTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WYO102MCMBLAKR
Beskrivning
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WYO102MCMBLAKR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,256" diam. (6,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,374" (9,50mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)