WK202070C3019F2200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
30.1 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell AEC-Q200, pulsmotstånd Metalloxidfilm
WK202070C3019F2200
DigiKeys produktnummer
56-WK202070C3019F2200-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WK202070C3019F2200
Beskrivning
WK2 30R1 50 1% A2
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-200°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)