VY2332M41Y5US6UV7A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 185 212
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 6
Similar
KEMET
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2332M41Y5US6UV7A
DigiKeys produktnummer
VY2332M41Y5US6UV7A-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2332M41Y5US6UV7A
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2332M41Y5US6UV7A Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,413" diam. (10,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,571" (14,50mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)