VY2332M41Y5US6TK7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Similar
KEMET
Similar
KEMET
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2332M41Y5US6TK7
DigiKeys produktnummer
VY2332M41Y5US6TK7-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2332M41Y5US6TK7
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2332M41Y5US6TK7 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
0,413" diam. (10,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,571" (14,50mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)