VY2222M35Y5US6UV5
DigiKeys produktnummer
56-VY2222M35Y5US6UV5CT-ND - Remsbit (CT)
56-VY2222M35Y5US6UV5TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2222M35Y5US6UV5
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
EDA-/CAD-modeller
VY2222M35Y5US6UV5 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)